Plibo Apka Usług Pytania Odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest Plibo?

Plibo to nowoczesna aplikacja umożliwiająca i ułatwiająca najlepszym wykonawcom dotarcie do nowych klientów dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii w świadczeniu i rozliczeniu ekspresowych usług remontowo-naprawczych.

Jakie usługi mogę oferować przez Plibo?

W katalogu Plibo znajduje się wiele usług dla domu i ogrodu. Możesz oferować między innymi naprawy awarii elektrycznych i hydraulicznych, pomoc we wnoszeniu ciężkich przedmiotów, drobne prace w ogrodzie - systematycznie poszerzamy katalog współpracując z wykonawcami.

Chciałbym zostać partnerem, co zrobić?

Wypełnij formularz rejestracyjny. Poprosimy Cię o dane kontaktowe, zapoznanie się z regulaminem oraz podpisanie zobowiązania do przestrzegania standardów. Następnie odbędziesz krótkie szkolenie wstępne i dołączysz do Społeczności Wykonawców Plibo.

Czy rejestracja jest darmowa?

Tak! Rejestracja Plibo jest darmowa. Nie pobieramy żadnych opłat za konto, nie wymagamy zakupu żadnych kredytów albo "żetonów".

Czy muszę pracować w określonych godzinach?

Nie, pozostawiamy Ci w tym zakresie pełną swobodę! Pracujesz kiedy chceszy. Z nami zawsze jesteś na bieżąco, jeżeli będzie duże zainteresowanie twoimi zdolnościami i stawki wzrosną to powiadomimy Cię, że warto włączyć aplikację

Czy będę mieć umowę?

Wykonawców z Plibo łączy wyłącznie umowa na korzystanie z usług Plibo i regulamin serwisu. Plibo nie jest zleceniodawcą ani pracodawcą Wykonawcy. Pozostawiamy Wykonawcom pełną swobodę wyboru formy prawnej używanej przez nich do realizacji usług dla Klientów.

Czy mogę zmieniać zakres oferowanych usług?

Tak, wyślij nam maila na wspolpraca@plibo.eu, a pomożemy Ci skonfigurować Twoją ofertę.

Czy mogę zmienić koszt usługi w trakcie trwania zlecenia?

Gdy dojedziesz do Klienta przedstaw mu wycenę i listę prac jakie zamierzasz podjąć zanim rozpoczniesz pracę. W większości przypadków pozwala to uniknąć zmiany ceny w trakcie. Jeśli mimo podjęcia starań, pojawi się potrzeba doliczenia dodatkowego kosztu, jasno poinformuj o tym Klienta, wyjaśnij jaką kwotę będzie musiał dopłacić i określ dlaczego.

W Plibo brakuje moich usług, co robić?

Plibo jest otwarte na głos partnerów, dlatego skontaktuj się z nami i omówimy sytuacje, a jak na usługi będzie zapotrzebowanie, pojawią się na Plibo.